תחומי עיסוק

נדל"ן

אנו מנהלים את כל הליך רכישת הנכס. מהרגע בו הלקוח מאתר נכס אותו הוא מעוניין לרכוש, אנו בוחנים את הכנס מבחינה משפטית, מנהלים משא ומתן לגיבוש תנאי הרכישה, מנסחים את החוזה ומלווים את החתימה עליו, ומטפלים בביצוע תשלומי הרכישה, תשלומי מיסים, הוצאת משכנתא, והעברת הרישום בנכס במרשם המקרקעין.

אנו נלווה אתכם מתחילת ההליך, ונבטיח כי אתם מוגנים מסיכונים משפטים וכלכליים במהלך הליך הרכישה. 

אנו מנהלים את כל הליך מכירת הנכס. אנו מעריכים את שוויו הכלכלי של הנכס, מגבשים אסטרטגיה למציאת קונה, מנהלים משא ומתן לגיבוש תנאי המכירה,  מנסחים את החוזה ומלווים את החתימה עליו, ומטפלים בקבלת התשלומים עבור המכירה, תשלומי מיסים, והעברת הרישום בנכס במרשם המקרקעין.

אנו נלווה אתכם מתחילת ההליך, ונוודא כי אתם מוגנים מסיכונים משפטים וכלכליים במהלך הליך המכירה. 

אנו מנהלים משא ומתן לגיבוש תנאי השכירות,  מנסחים את חוזה השכירות ומלווים את החתימה עליו, מוודאים שזכויותיכם וכספכם מוגנים, במיוחד לאור השינויים בחוק לאור קבלת חוק שכירות הוגנת.

אם לקוח זקוק לעזרה באיתור דירה להשכרה, או בהשכרת דירתו, אנו יכולים להפנותו למומחים בתחום שיכולים לסייע בכך.

תמ"א 38 הינו הליך ייחודי ומאתגר. הליך זה נוצר כדי לאפשר חיזוק של בניינים ישנים כדי לוודא שהם יעמדו ברעידות אדמה. פרוייקטי תמ"א 38 הם ארוכי טווח וכוללים מאפיינים ייחודים לכל פרויקט. הם מיטיבים עם בעלי הדירות, אך בד בבד חושפים את בעלי הדירות לסיכונים רבים אשר חשוב לדעת כיצד להתמודד איתם. מדובר בחוזה מותנה ייחודי בין בין בעלי הדירות, הקבלן, ורוכשים עתידיים.  

משרדנו מטפל כעת בכ-15 פרוייקטים בשלבים שונים. כדי להימנע ממצבים של ניגוד עניינים אנו מייצגים רק בעלי דירות במסגרת הפרוייקטים השונים.

כל עסקה מעוררת סוגיות מס שונות. בין אם מדובר ברכישת נכס, פתיחת עסק, הקמת חברה, או העברת כספים, אנו נגבש את פתרון המס הטוב ביותר עבורכם, וכך נביא למינימום את תשלומי המס שלכם. טעות קטנה בתכנון עסקה עלולה להוביל לתשלומי מס מיותרים. לכן אנו מקפידים לגבש אסטרטגיית מס מותאמת אישית לכל אחד מלקוחותינו בהתאם לנסיבות הספצפיות של כל לקוח.  

אנו בעלי ניסיון רב בהליכי תכנון ובניה בכל הארץ, ונשמח לייעץ לכם לגבי נושאים אלה. 

תאגידים

דיני התאגידים הפכו מאתגרים בשנים האחרונות. אני מתמחים ברישום חברות, כולל חברות off shore. אנו נשמח לייעץ לכם איך לעצב מבחינה תאגידית את פעילותכם העסקית או את פעילותכם שלא למטרת רווח. הבחירה שלכם במבנה התאגידי משפיעה על מחויבויותיכם החוקיות, הדרישות בהן אתם צריכים לעמוד, וחובות המס שלכם. עם הכוונה משפטית נכונה, תוכלו לחסוך הרבה מאמץ וכסף.

Legal Guidance

We guide you through every step of the legal process.

Bureaucracy Easy

Make your dealings with bureaucracy in Israel as sparse and as straightforward as possible.

One-Stop-Shop

We provide a “one stop shop” – manage all your business and legal needs in one place.

סגירת תפריט